Intencje mszalne

I N T E N C J E    M S Z A L N E

K O Ś C I Ó Ł      P A R A F I A L N Y

Niedziela Zmartwychwstania 21.04.

6:00     1.W intencji parafian

            2.O Boże błogosławieństwo i łaski od Jezusa Zmartwychwstałego dla sióstr Miłosierdzia, ubogich i rodzin

9:00     + Roman Kretschmer, Teresa Wiecheć – od brata

10:30    + Stefan Idaszak w 1. rocznicę śmierci, Zdzisław Forszpaniak, Stanisław Nowak i za zmarłych z rodziny – od żony z córkami i     rodziny

12:00    W intencji dzieci przyjmujących chrzest, ich rodziców i chrzestnych

Poniedziałek Wielkanocny 22.04.

7:30      + Sylwester Przybył w 7. rocznicę śmierci

9:00     + Janina, Irena, Antoni, Marian Pogorzelczyk, Jadwiga, Stanisław Jankowscy

10:30    + Bolesław Malczewski z okazji urodzin

12:00    + Jerzy Bilnicki w 6. rocznicę śmierci i z okazji imienin

18:00    + Andrzej Deutschmann – od syna Łukasza z żoną i wnukami

Wtorek 23.04.

7:30                      

17:30     1.+ Wojciech Ignasiak – od członków Klubu Seniora

.               2.+ Bolesława Lulczyńska – od 34. Róży Matek Różańcowych

Środa 24.04.

7:30       Siostry

17:30     1.O zdrowie dla pani Arlety, pana Mariusza, pana Stanisława i wszystkich chorych parafian oraz w intencji próśb i podziękowań nowennowych

.             2.+ Adam Babicki – od działkowców z ul. Bałtyckiej pierwszego i drugiego ganku

Czwartek 25.04.

7:30         + Anna Strzykała – od pracowników Specjalnego Ośrodka Wychowawczego

17:30      1. W intencji księdza Marka z okazji imienin – od Zespołu Charytatywnego

               2.+ Teresa Jeziorek – od rodziny Grzelaków i Antkowiaków

Piątek 26.04.

7:30                      

17:30   1.+ Helena Zakrzewska, Jolanta Grześkowiak, Włodzimiera, Marian Maniewscy

.            2.+ Wacława Nowak – od wnuka Sebastiana z żoną i dziećmi

Sobota 27.04.

7:30                      

17:30   1.W intencji dzieci przyjmujących chrzest, ich rodziców i chrzestnych

.            2.+ Marianna Kunsztowicz w 20. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Kunsztowiczów i Organków

Niedziela 28.04.

7:30      + Jerzy Rzepa, Kazimierz Witkowski

9:00     + Marianna, Franciszek Szulc i za zmarłych z rodziny Szulców, Lipieckich i Stachowiaków

10:30    W intencji scholi

12:00   + Walentyna, Stefan, Włodzimierz Zientarscy i za zmarłych z rodziny – od rodziny

18:00     + Leszek Biskup – od chrześniaka Jarka z rodziną

B O G U C I N

Niedziela Zmartwychwstania 21.04.

9:00     + Pelagia Graczyk w 25. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny       Graczyków

Poniedziałek Wielkanocny 22.04.

8:00     + Krystyna Jackowiak – od męża i dzieci z rodzinami

9:30     + Agnieszka Echaust z okazji imienin

Środa 24.04.

19:00     Za zmarłych rodziców: + Zofia, Wojciech i za zmarłych teściów

Piątek 26.04.

19:00     + Bolesława Lulczyńska – od koleżanek z Bogucina

Sobota 27.04.

19:00     1.+ Anna Stanisławska w 8. rocznicę śmierci, Mieczysława w 7. rocznicę śmierci, Kazimierz Browarczyk w 19. rocznicę śmierci

.               2.Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla siostry Heleny w 10. rocznicę urodzin

Niedziela 28.04.

9:00       W intencji parafian

 

 

 

Top