Intencje mszalne

 

INTENCJE MSZALNE

19.10.2020 – 25.10.2020

Poniedziałek 19.10.2020 

7:30

1. + Zbigniew Baczyński (1 r. śm.)

2. + Włodzimierz Markowski – od pracowników Ośrodka

17:30

1. + Zbigniew Baczyński (1 r. śm.)

2. + Eugenia Tanasiewicz – od matek ŻR

Wtorek 20.10.2020 – św. Jana Kantego

7:30

1. W intencji Parafian

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące najbardziej potrzebujące pomocy

17:30

1. + Zbigniew Baczyński (1 r. śm.)

2. O Boże błog. i opiekę MB dla rodziny Grzelków

Środa 21.10.2020 

7:30 Msza św. u Sióstr
17:30

1. Intencja Nowennowa

2. + Urszula, Henryk Szymańscy, Jadwiga, Stanisław Polak

3. W intencji ks. Jakuba z okazji imienin z prośbą o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski na każdy dzień kapłańskiej posługi

Czwartek 22.10.2020 – św. Jana Pawła II

7:30

1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o pełne wyzdrowienie dla Urszuli

2.

17:30

1. + Bartłomiej Dąbrowski – od kuzynki Anieli Świderskiej z rodziną

2. 

Piątek 23.10.2020 

7:30 + Włodzimierz Morkowski
17:30 + Eugenia Tanasiewicz – od koleżanek z PZ Caritas

Sobota 24.10.2020 

7:30 + Władysława Zalewska i za zm. z rodziny Markwitz – od rodziny
16:00 Z ok. 50–tej rocz. ślubu Marii i Józefa Giełzak z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę MB i łaskę zdrowia dla jubilatów i ich córki
17:30

1. + Bolesława Andrzejak – od wnuczki z rodziną

2. Z ok. 30–tej rocz. ślubu Katarzyny i Łukasza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB nad jubilatami i ich rodziną

Niedziela 25.10.2020 – Rocz. Poświęcenia Własnego Kościoła 

7:30 W intencji Parafian i dobrodziejów naszego kościoła
9:00 + Tadeusz Smolarz (z ok. imienin), Maria Smolarz (z ok. rocz. ur.), Anna Kędzia (w r. śm.)
10:30 + Feliks Bartkowiak (w r. śm.)
12:00

1. + Stanisława, Teofil, Jankowiak, Julianna, Stanisław Jankowiak, Agnieszka, Stanisław Menes, Henryk Zbieranek

2. + Gertruda Idzikowska (20 r. śm.), Urszula Dembniak (15 r. śm.)

18:00 + Lucyna Ślatała – od Ali

BOGUCIN

Wtorek 20.10.2020

11:00 Msza pogrzebowa: + Czesława Felczak

Środa 21.10.2020

19:00

1. + Joanna Sołtysiak – od rodziny Brzozów

2. Za zm. z rodziny Laseckich i Strzykałów

Piątek 23.10.2020 

19:00

1. + Sylwester Myja – od córki Agnieszki z rodziną

2. + Mirosław Brzozowski – od Tadeusza

Sobota 24.10.2020 

19:00

1. + Zbigniew Kaczmarek (5 r. śm.), Melania i Franciszek Kaczmarek

2. Z ok. 10–tej rocz. urodzin Janka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę MB i zdrowie

Niedziela 25.10.2020 – Rocz. Poświęcenia Własnego Kościoła

9:00

1. + Adam Kinowski (23 r. śm.), Zofia Kinowska

2. + Joanna Sołtysiak – od rodziny Deutschmann

 

Top