Ogłoszenia parafialne

O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

XX Niedziela Zwykła

18 sierpnia 2019r.

 1. W najbliższym tygodniu będziemy przeżywać wspomnienia: św. Bernarda (wt.), św. Piusa X (śr.), NMP Królowej (cz.) oraz święto św. Bartłomieja (sb.).
 2. Dzisiaj przed kościołem swoją ofiarą możemy wesprzeć Caritas Archidiecezjalną. Ofiary zbierał będzie Zespół Charytatywny.
 3. W środę zapraszam o 17:30 na cotygodniową nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kartki na intencje odczytywane podczas nowenny są wyłożone na stoliku pod chórem.
 4. W czwartek po mszy św. zapraszam na cotygodniową modlitwę koronką do miłosierdzia Bożego.
 5. W czwartek po nabożeństwie w kościele zebranie Akcji Katolickiej na probostwie.
 6. Biuro parafialne jest czynne: w poniedziałek 15.00-17.00, w środę 15.00-17.00,w sobotę 12.30-13.30
 7. Zapraszamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, którą można nabyć przed kościołem.
 8. Zakończyliśmy zapisy na pielgrzymkę do Sanktuarium MB Pocieszenia w Górce Duchownej w czwartek 29 sierpnia. Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, proszę o dokonanie wpłaty za przejazd 30 zł.
 9. Trwają przygotowania do dorocznej pieszej pielgrzymki do Dąbrówki Kościelnej 7 września. Można się już zapisywać w zakrystii lub biurze parafialnym.
 10. Na dni 28–29 września planujemy doroczną pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt przejazdu i noclegu wynosi 115 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
 11. W tym tygodniu Marek kończy w naszej parafii posługę wikariusza i od przyszłej niedzieli rozpocznie ją w parafii w Przemęcie. Dziękujemy za wszelkie dobro przez Księdza uczynione w tej parafii i życzymy obfitości Bożych darów na nowej placówce.

W minionym tygodniu do wieczności Pan Bóg powołał:

+ Irenę Ignasiak, Poznań ul. Rzeczna. Pogrzeb odbył się w środę (14.08.) na cmentarzu na Miłostowie.

+ Elżbietę Czuczman, zam. Poznań, ul. Gnieźnieńska. Pogrzeb odbył się w piątek (16.08.) na cmentarzu na Miłostowie.

 

 

 

 

 

 

 

Top