Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Adwentu

9 grudnia 2018

 

 1. Roraty od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 6:15 oraz 17:30.
 2. Przed kościołem można złożyć ofiarę na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Ofiary zbiera Zespół Charytatywny.
 3. Poświęcenie medalików dzieciom pierwszokomunijnym podczas mszy świętej o godz. 10:30.
 4. Spotkanie drugiej grupy uczniów klas VIII przygotowującej się do bierzmowania w poniedziałek (10 grudnia) po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej. Podział na grupy do wglądu w zakrystii. Za tydzień w poniedziałek (17 grudnia) po wieczornej Mszy św. nabożeństwo modlitewne w kościele.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17:30.
 6. W środę o godz. 20:15 różaniec z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Kartki na intencje odczytywane w środę podczas Nowenny i Różańca są wyłożone pod chórem.
 7. W czwartek 13 grudnia Nabożeństwo Fatimskie w Bogucinie. Rozpocznie się modlitwą różańcową o godz. 18:30, o godz. 19:00 msza święta i po mszy świętej procesja z figurą Matki Bożej.
 8. W sobotę darmowe porady prawne od godz. 16:00 w salce parafialnej.
 9. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiary dla potrzebujących. Ofiary zbierał będzie Zespół Charytatywny.
 10. Przed kościołem można nabyć świece wigilijne CARITAS, duże po 13zł, małe po 7zł.
 11. Opłatki można nabywać w zakrystii i przed kościołem.
 12. Na stoliku pod chórem wystawione są „Tytki Charytatywne”. Napełnione tytki darami żywnościowymi i słodyczami prosimy przynosić do przyszłej niedzieli 16 grudnia. Można je składać w zakrystii i biurze parafialnym lub pod amboną.
 13. Przed kościołem można u młodzieży z KSMu nabyć „Biuletyn Parafialny” i własnoręcznie wyrabiane, pieczone i przyozdabiane pierniki.
 14. Młodzież KSMu przygotowuje „Dar Serca”. Tak jak w ubiegłym roku, kto chce się włączyć w tę akcję, niech zabierze serduszko i do 23 grudnia prosimy o przyniesienie prezentu dla wylosowanego dziecka.
 15. KSM zaprasza na projekcję filmu „Tożsamość 1918-2018”, a po nim na dyskusję przy herbacie i kawie o tożsamości narodu polskiego. Projekcja filmu i dyskusja odbędą się w poniedziałek 17 grudnia o godz. 19:00. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie młodzież!

 

 

 

 

Top