Ogłoszenia parafialne

O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

21 kwietnia 2019r.

 1. Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim gościom i parafianom składamy serdeczne życzenia świąteczne. Życzymy radości i pokoju serca, wytrwałości w pełnieniu dobra i radości na każdy dzień, by każdy z nas był dobrym uczniem Chrystusa. Niech Chrystus Zmartwychwstały Wam Błogosławi. Szczęść Boże na święta.

 2. Składam serdeczne Bóg zapłać Ks. Markowi i Ks. Marcinowi za sprawowanie liturgii wielkotygodniowej, Ks. Markowi za przygotowanie liturgii, osobom zaangażowanym w posługę liturgiczną, Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, pani organistce, panu Górskiemu, panu Zbyszkowi i panu Stanisławowi za przygotowanie kościoła. Dziękuję Siostrom Szarytkom za troskę o ołtarze i pomoc w przeżywaniu Wielkiego Tygodnia.

     Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przygotowali kaplicę w Bogucinie na uroczystości świąteczne, panom kościelnym – Jerzemu, Tomaszowi i Arturowi oraz wszystkim pomagającym w przygotowaniu Grobu Pańskiego i Ciemnicy.

 1. Dzisiaj jeszcze msze święte o godz. 9:00, 10:30 i 12:00. Nie ma mszy świętej wieczornej o godz. 18:00. W Bogucinie msza święta o godz. 9:00.

 2. W poniedziałek wielkanocny msze święte wg porządku niedzielnego, tj. o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W Bogucinie dwie msze święte o godz. 8:00 i 9:30. W Poniedziałek Wielkanocny przed kościołem po mszy świętej będzie można złożyć ofiarę na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Poznaniu. Ofiary zbierał będzie Zespół Charytatywny.

 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę o godz. 17:30. Różaniec z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 20:15. Kartki na intencje są wyłożone pod chórem.

 4. W czwartek imieniny obchodzi ksiądz Marek. Msza święta w jego intencji zamówiona od Zespołu Charytatywnego zostanie odprawiona w czwartek o godz. 17:30.

 5. W związku z oktawą wielkanocną w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

 6. W sobotę o godz. 16:00 spowiedź święta dzieci pierwszokomunijnych.

 7. W sobotę chrzty święte podczas mszy świętej o godz. 17:30. Nauka przed chrztami w czwartek o godz. 18:00.

 8. W przyszłą niedzielę zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych po mszy świętej o godz. 10:30.

 9. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiary na „Caritas” Archidiecezjalny. Ofiary zbierał będzie Zespół Charytatywny.

 10. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na remonty w parafii, a w Bogucinie na budowę domu parafialnego.

 11. W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15:00. Nabożeństwo poprowadzi schola parafialna.

 12. W okresie Wielkiego Postu składano daninę diecezjalną. Bóg zapłać za złożone ofiary na daninę i remonty w parafii.

 

 

 

Top