Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Zwykła

16 stycznia 2022 roku

 1. Kolejna konferencja dla uczestników 33–dniowych indywidualnych rekolekcji przygotowujących do oddania się Jezusowi przez przez ręce Matki Bożej w najbliższy wtorek wyjątkowo o 17.30 w domu katechetycznym – temat „Dziecięctwo Boże i rozeznawanie”, którą poprowadzi o. Wojciech Surówka OP. Serdecznie zapraszamy. Ks. Filip prosi pozostałych uczestników o potwierdzenie swojego udziału w rekolekcjach (SMS).
 2. W tym tygodniu zapraszamy naszych Parafian na ostatnie wieczorne Msze św. kolędowe w ich intencji oraz wspólne kolędowanie przy żłóbku: dzisiaj, w niedzielę o 18.00: w int. Parafian z ul. Smolnej 13C ,w poniedziałek o 19.00: w int. Parafian z ul. Smolnej 13D, we wtorek o 19.00: w int. Parafian z ul. Smolnej 13E.
 3. W pozostałe dni do końca stycznia jesteśmy do dyspozycji Parafian, którzy chcą odwiedzin duszpasterskich w swoich domach. Zgłoszenie takiego zamiaru najlepiej dokonać przez formularz na stronie internetowej naszej parafii lub telefonicznie. Jest też trzecia możliwość – przez wypełnienie papierowego zgłoszenia na stoliku pod chórem i wrzucenie go do koszyczka ze składką.
 4. Od wtorku 18 stycznia rozpoczyna się też doroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy do podjęcia tej inicjatywy.
 5. Zapraszamy w tym tygodniu na pierwsze spotkania synodalne: w domu katechetycznym przy ul. Mariackiej 15: we wtorek i piątek o 19.00, a w świetlicy w Bogucinie: w sobotę o 14.00. Zainteresowani wybierają jeden z wskazanych powyżej terminów. Zachęcamy do zapisania się przez formularz umieszczony na naszej stronie.
 6. W środę zapraszamy na cotygodniową nowennę do MBNP – o 19.00. 
 7. W piątek i sobotę obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy zarówno o tych żyjących, jak i o tych już zmarłych w naszych modlitwach.
 8. Za tydzień doroczna zbiórka do puszek na Radio Emaus.
 9. Przy wejściu do zakrystii można nabyć prasę katolicką: PK, GN, MPK, MD. 
 10. Biuro parafialne jest czynne w tym tygodniu: w pon. 15.00-17.00, w śr. 15.00-17.00 i w sb. 12.30–13.30.
 11. Już dzisiaj zapowiadamy planowany na 30 stycznia w kaplicy w Bogucinie koncert kolęd w wykonaniu p. Mariusza i spółki. Początek o 16.00. Serdecznie zapraszamy.
Top